Ärilaused

Häid ütlemisi kolmapäeval, 15. novembril ilmunud ajalehtedest.

„Me ei ole isegi hindu tõstnud, oleme suutnud teha asju lihtsalt paremini,” ASi Wendre juht Vahur Roosaar, Äripäev.

„Vaat kui Eesti Pank ei oska öelda, millal, ei oska meie ka,” Decora juht Andrus Allik, vastates küsimusel, millal majandus jahtuma hakkab, Äripäev.

„Ainult hull võib arvata, et Venemaa hakkab Euroopat gaasiga šantažeerima, kuna me sõltume täpselt samamoodi Euroopa tarbijatest,” Kremli avalike suhete asejuht Dmitri Peskov NATO seisukohta kommenteerides, Äripäev.

„Eesti Post on meie riskifaktor nr 1,” jaemüügifirma Quelle OÜ juhatuse esimees Mari Rahumägi, Äripäev.

„Postimüügiettevõtted täna Eestis ei konkureeri – me oleme üks suur kaubamaja, kus on eri osakonnad,” Anttila tegevjuht Tauno Tuula, Äripäev.

„Eesti inimene armastab väga oma autot,” Goodyear Dunlop Tires Baltic ASi juht Helge Berntsen, Äripäev.

„Ma ei saa aru, kas kahtlane on erastamise hind, pindala, asukoht, kuupäev või hoopis erastaja,” Viimsi vallavolikogu liige Madis Saretok teda puudutavast valla revisjonikomisjoni aruandest maatehingute kohta, Äripäev.

„Mis veelgi hullem, näib, et mida rohkem me elektroonilisi kanaleid pidi suhtleme, seda üksildasemad oleme,” kolumnist Jeremy Rifkin, Eesti Päevaleht.

„Järjest rohkem noori mässib ennast virtuaalmaailma, kus väljamõeldud kogemused asendavad reaalse maailma kogemusi,” kolumnist Jeremy Rifkin, Eesti Päevaleht.

„Meil on kokku lepitud, et lehe sisulises osa ei ole tal mingit rolli mängida. Ainus asi, mida ta on ka toimetusega kohtudes öelnud, et lehes ei tohi olla mõttetut pahatahtlikkust,” ettevõtja Vjatšeslav Leedole kuuluva ajalehe Oma Saar peatoimetaja Tiina Luks Leedo rollist lehetegemisel, Eesti Päevaleht.

„Kui nad saavad kolm-neli protsenti häältest, on neil järgmiseks korraks hammas verel,” Riigikogu keskfraktsiooni esimees Ain Seppik venekeelsetele valijatele panustavast Konstitutsiooniparteist, Eesti Päevaleht.

„Mis puudutab härra Meelis Atoneni, siis ma kutsuksin teda olema ettevaatlikum laimujuttude levitamisel parlamendi kõnetoolist. Mõne minuti pärast härra Kõuts vabastatakse ja miski ei keela tal admirali ja vaba kodanikuna Atoneni duellile kutsuda,” Riigikogu ja Isamaa ja Res Publica Liidu liige Urmas Reinsalu, Eesti Päevaleht.

„Nii et teise sambaga ühinedes peaks üks korralik eestlane puht kiusu pärast oluliselt parandama oma eluviise ja olema sportlikum, et mitte ilmaaegu kindlustusseltse nuumata! Seega mina, kui oma sääste investeeriv ja (kahjuks) 100 kg kaaluv indiviid, ütlen teisele sambale ei,” Kawe Kapitali portfellihaldur, Ärileht.

„Tallinnal ei ole valitsejatega vedanud,” kolumnist Enn Soosaar, Postimees.

Hetkel kuum