20. november 2006 kell 7:52

Ärilaused

Ärilaused tänastest, esmaspäeva, 20. novembri lehtedest

„Kes teeb miljard käivet, teenib 50 miljonit, heal juhul 70-80 miljonit”, suurärimees Hillar Teder kaubandusest Venemaal ja Ukrainas, Äripäev.

„Tegelikult – ega Eestis ei hakatud tegema majandusreforme seepärast, et keegi luges Milton Friedmani raamatut”, eurovolinik Siim Kallas kummutab legende, Äripäev.

„Täna on staarturg ikka Venemaa. Mulle tundub, et selle aasta lõpus on Poolast häid uudiseid tulemas,” Baltika juht Meelis Milder, Äripäev.

„Kes viitsiks õppimise asemel külmetada kuskil laskepolügoonil,” Eesti Päevalehe juhtkiri kaitseväe tühjaksjooksmisest.

„Reguleerimata on valdkond, mis on hakanud viimasel ajal probleeme tekitama: viiakse välja palkmaju ja vanu saunu, mis võetakse palkidest lahti, aga need on eesti kultuur”, muinsuskaitseameti peadirektor Kalev Uustalu, Postimees.

„On selge, et mingil hetkel peab ka Eesti hakkama maailma majandusteooriatele alluma”, Pindi Kinnisvara juhatuse esimees Peep Sooman kinnisvara hinnatõusu pidurdumisest, Postimees.

„Ja viimane asi, mida enne juhiameti mahapanekut tehke – viige Tallinkis läbi „sina”-reform”, Rootsi-kogemisega Valdo Randpere soovitab loobuda teietamisest, Postimees.

Autor: Mariliis Pinn, Mati Feldmann

Hetkel kuum