Viking Window kasvab ja investeerib

Ketlin Priilinn 12. september 2007, 00:00

Viking Window põhitoodanguks on vaakum-sügavimmutatud puidust aknad ja välisuksed. Lisaks Eesti kodudele võib Vikingi aknaid leida isegi Ameerika Ühendriikides ning Jaapanis. Ettevõte tegutseb alates 1996. aastast, see asutati Taani-Eesti ühisettevõttena. Praegu põhineb Viking Window Eesti kapitalil.

Viking Window tegevjuhi Ilmar Iva sõnul on ettevõte oma tegevuse algusest alates lähtunud samadest põhiväärtustest. "Toodete kõrge kvaliteet on olnud kõige aluseks," kinnitab ta. "Ka paindlikkus on väga oluline - seda nii toodete konstruktsioonilisel väljatöötamisel kui ka tarneaegade võimaldamisel."

Iva sõnul on viimastel aastatel ka rohkelt investeeritud. "Paaril viimasel aastal on ettevõttesse investeeritud ligemale 100 miljonit krooni," ütles ta. "Näiteks puidu masintöötlemises on meil kasutusel aknatootmise valdkonna tipptehnoloogia ning viimistluseski kasutatakse automaatpihustamisel baseeruvat konveierit."

Ta lisab, et nüüdseks on ettevõttel oma bränd välja kujunenud - näiteks leidsid neid hiljuti üles Läti majaehitajad, kes said ettevõtte kohta info oma Norra tellijatelt, kes olid omakorda Vikingi kohta infot saanud Norrast.

Ettevõttes töötab kokku 177 töötajat. "Tööjõu puudust ei ole, samas pole ka töölesoovijate järjekorda," kinnitab Ilmar Iva.

"Ettevõttes töötavad inimesed, kes tahavad tööd teha ning kes on võimelised pidevalt juurde õppima. Meil on võimalik nii horisontaalne kui ka vertikaalne areng."

Akende ja uste jaoks tarnitav puit on kõrge kvaliteediga ning muud komponendid pärinevad turuliidritelt. Viking Window teeb koostööd oma valdkonna parimatega, nagu Pilkington, St Gobain, Fix, ASSA, DFDS.

Iseloomustaksin Viking Window'd kui väga hästi organiseeritud ettevõtet. Neil on tõeliselt hästi töötav kvaliteedisüsteem ning tegemist on meie jaoks äärmiselt mõistva ja paindliku koostööpartneriga, kellega võib kahtlemata väga rahule jääda.

Oleme nende jaoks tarnija, ent nimetaksime end vastastikku pigem partneriteks.

Viking Window on Puukeskusele pikaaegne koostööpartner ja selle seitsme aasta põhjal, mil mina nendega kokku olen puutunud, võin küll kinnitada, et tegemist on väga asjaliku ja areneva ettevõttega, kes on ühtlasi ka lojaalne ning mõistev partner. Samuti on Viking Window' tegevjuht Ilmar Iva väga konkreetne ja asjalik inimene.

Võib öelda, et nende aknad on turul ühed kvaliteetseimad. Meie tarnime neile toorainet ning koostööga võib kindlasti rahule jääda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:35
Otsi:

Ava täpsem otsing