Ärilause: alles hiljem sain aru, et mind oli tanki pandud

24. jaanuar 2008, 13:44

Tabavamaid ütlemisi tänastest, 24. jaanuari
ajalehtedest:

"Täitsime dokumendid ära ja mul polnud aimu, mis firma see oli ja millega tegeles, kuid see pakkus mulle teenistust. Alles hiljem sain aru, et mind oli tanki pandud," kunagise metsa ülesostja ABTG tankist kohtuprotsessil, Äripäev.

"Kõrges austuses turuosaliste vastu - nemad ei vastuta selle eest, kuidas riigieelarve kokku tuleb. Minul rahandusministrina tuleb päeva lõpuks riigikassasse kopikas kokku korjata," rahandusminister Ivari Padar, Äripäev.

"Ma ei nõustu riigi sooviga investorite eest ära otsustada, millistesse riikidesse ja väärtpaberitesse peaks soodsamalt investeerida saama," Tallinna börsi juhatuse esimees Andrus Alber, Äripäev.

"Sotsiaalministeerium ei peaks vaid kirju vastu võtma, neid läbi lugema ja viskama konteinerisse "Paber". Praegu tuleks töölepinguseaduse eelnõu arutamiseks kokku istuda ja kõigi osapoolte ettepanekuid kuulata. Konteinerisse "Paber" tuleb visata see eelnõu," riigikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni juht Eiki Nestor, Äripäev.

"Töölepingu mõte ei ole see, et ma ei tee sulle tööd ja ma ei maksa sulle palka," Eesti Ametiühingute Keskliidu juht Harri Taliga, Äripäev.

"Tööõigust ongi avalikul tribüünil väga raske kujundada. Sest rahvas tahab ju saada paremaid ja lihtsamaid sõnumeid. Seepärast ongi täiesti loogiline, et tööõiguse üle vaidlevad spetsialistid," Tarmo Kriis, tööandjate keskliidu juht, Eesti Päevaleht.

"Sellisel kujul nagu praegu büroohooneid varsti enam ei vajata, sest töö iseloom muutub teistsuguseks. Vajatakse suuri koosoleku- ja suhtlemiskeskusi, mitte sipelgapesa moodi ülesehitatud maju, kus kõigil on oma kapp või kabinet," Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas, Postimees.

"Ringmaa asjas on nende töö tehtud – asi on kohtus. Ometi on kapo uurijad päevad läbi siin. Nagu poleks neil tööd," Märt Ringmaa kaitsja Urmas Simon, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. January 2008, 13:43
Otsi:

Ava täpsem otsing