Homsest algab Saksamaal piletite müük esimesele alastilennule

31. jaanuar 2008, 15:32

Homme hakkab Saksa reisiportaal
OssiUrlab.de müüma pileteid esimesele alastilennule.

Saksa reisiportaali OssiUrlaub.de pakutav esimene alastilend toimub 5. juulil Erfurdist Usedomi saarel asuvasse Heringsdorfi, kirjutas täna Saksa press.

Hommikul lennatakse saarele ja õhtul jälle tagasi. Lennukis on 50 kohta, firma juhi Enrico Hessi (34) sõnul on huvi lennu vastu olnud nii suur, et kohe võiks välja müüa 2-3 lennukitäit – ühe lennuki saaks juba täis ainuüksi huviliste ajakirjanikega.

Üks edasi-tagasipilet maksab 499 eurot. Lend kestab tund aega ja Hess loodab, et selle ajaga ei tohiks paljastel inimestel lennukis liiga külm hakata, liiatigi toimub lend südasuvel.

Kuumi jooke lennul ei pakuta. Reisijad võtavad end paljaks alles lennukis, lennukipersonal turvalisuse kaalutlustel riideid ära ei võta. Lennuki istmekatted on hügieenikaalutlustel ühekordsed.

Kui nõudlust on, reise jätkatakse, koostöös teiste lennufirmadega on tulevikus plaanis korraldada ka pikemaid lende ning pakkuda täiskomplektis alastipuhkust koos hotelli ja laevasõitudega.

Idee sai firmaomanik Hess ühelt turismimessilt, kus üks nudist tuli kurtma, et alastikultuuri hindajaile on olemas küll hotellid, rannad ja restoranid, aga ei ole lennureise. Kuna endisel Ida-Saksamaal oli alastikultuur (saksa keeles Freikörperkultur, lühidalt FKK) vägagi popp, siis otsustas Hess, kes ise küll alastikultuuri pooldaja ei ole, ideed katsetada. Huvi on alastilendude vastu tundnud nii vanad kui noored, nii ida- kui läänesakslased, järelepärimisi on tulnud koguni Jaapanist ja Uus-Meremaalt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. January 2008, 16:04
Otsi:

Ava täpsem otsing