MicroLinki hakkab Webmedia lahendusi majutama ja ülal hoidma

Mariliis Pinn 06. veebruar 2008, 13:16

IT püsiteenuste pakkuja MicroLink hakkab
tarkvaraarendusfirma Webmedia lahendusi majutama ja ülal hoidma.

Koostöö võimaldab Webmedial keskenduda valdkonnaspetsiifiliste kliendihalduslahenduste arendamisele ning juurutamisele. Klientidele tarkvara majutuse ning ülalhoiu tagab MicroLink, teatasid firmad.

"Oleme keskendunud oma põhitegevusele – ärispetsiifilise tarkvara arendusele ning juurutamisele," ütles AS Webmedia juhatuse esimees Taavi Kotka. "Meil on vaja kindlat ja tugevat koostööpartnerit ühes spetsiifilises valdkonnas ning usun, et see koostöö on nii meile kui ka meie klientidele parim variant. Webmedia poolt ärilahendus ning MicroLinki poolt kogu lahenduse edaspidine ülalhoid," lisas Kotka.

Koostöö toimub peamiselt Microsoft CRMi majutuse ning ülalhoiu alal. Lisaks litsentside ostmisele ja juurutamisele on töökindluse tagamiseks vaja süsteemid korralikult installeerida ja töös hoida. MicroLink pakub Webmedia klientidele vajalikku riistvara, baastarkvara, installatsiooni ning Microsoft CRM tarkvara majutust kas oma kõrgelt turvatud serveriruumis või kliendi juures.

„See on hea näide koostööst, kus mõlemad ettevõtted keskenduvad valdkonnale, milles ollakse tugevaimad, et pakkuda ühiselt klientidele turu parimat teenust,“ lisas Microlinki juhatuse esimees Enn Saar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. February 2008, 13:15
Otsi:

Ava täpsem otsing