Kiirlaenupakkuja sai uutest aktsiatest ligi 80 miljonit krooni lisakapitali

Agnes Ojala 19. veebruar 2008, 15:50

Credit 24 kaubamärgi omanik, Londoni börsil
noteeritud Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes tegutsev kiirlaenude pakkuja Mobile
Credit Baltic plc andis välja 3 330 432 uut lihtaktsiat kogusummas ligi 80
miljonit krooni.

Ühe aktsia hind on 10 penni (115 penni aktsia kohta), mis teeb emissiooni kogusummaks 3,8 miljonit naelsterlingit ehk ligi 80 miljonit krooni, teatas ettevõte.

„Oleme väga rahul, et suutsime emissiooni läbi viia vaatamata praegusele keerulisele olukorrale finantsturgudel. See on tugev usaldusavaldus Mobile Credit Balticu olemasoleva äri tugevusele ja ettevõtte arenguplaanidele,“ ütles Mobile Credit Baltic plc tegevjuht Rami Ryhanen. „Emissioon tugevdab veelgi ettevõtte positsiooni ja võimaldab ära kasutada märkimisväärseid võimalusi tänasel tarbijakrediiditurul,” hindas ta ning lisas, et emissioonist saadud rahaga toetab ettevõte oma jätkuvalt kiiret kasvu 2008. aastal ja kavandatavat laienemist Soome ja Balti turgudel.

Aktsiaemissioon toimus ettevõtte aktsionäride heakskiidetud aktsiate emiteerimise programmi raames. Aktsiaid märkisid nii olemasolevad aktsionärid kui ka uued investorid, millega laienes veelgi ettevõtte investorite baas. Emissiooni lõpuleviimiseks vajab Mobile Credit Baltic plc emiteeritud aktsiatele AIM kauplemisluba, mille väljastamist on oodata lähipäevil.

Peale aktsiate emissiooni koosneb Mobile Credit Baltic plc hääleõiguslik aktsiakapital 17 394 247 lihtaktsiast nominaalväärtusega 10 penni aktsia kohta.

Mobile Credit Baltic plc avaldab 2007. aasta majandustulemused börsile märtsi esimeses pooles.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. February 2008, 12:12
Otsi:

Ava täpsem otsing