Kommest Auto: kõik Peugeot'd on soodusmüügis

22. mai 2008, 11:01

Kommest Auto teatas vastuseks aripaev.ee
kommentaaripalvele, et nad pakuvad praegu Peugeot'sid kuni 20% letihinnast
soodsamalt kõigile ostuhuvilistele.

ASi Kommest Auto juhatuse esimehe Raido Toonekure sõnul tegi Kommest tõepoolest Media House'ile ettepaneku osta soodsa hinnaga autosid. "Meie asi ongi automüük," ütles Toonekurg.

"Sama soodushind kehtib ka kõikidele teistele klientidele, nt mainitud 607 seisab sama hinnaga Sõpruse puiestee keskuse ees," sõnas Toonekurg.

"Jutt oli neljast autost ja kokkuleppe järgi said neid soetada vaid agentuuri töötajad, selline avalik kiri koostööpartnerilt tuleb mulle aga üllatusena," märkis ta.

"Küll kinnitan ma aga kirja viimast lõiku, et "kel huvi, võtku kiiresti-kiiresti ühendust, sest hea hinnaga autosid ei pruugi kõigile jätkuda," lisas Toonekurg.

Kommest Auto juht jättis vastamata küsimusele, kellele veel võla katteks autosid pakutud või antud on ning kui palju ja milliseid autosid võib hetkel võlgade tasaarveldamiseks saada.

Meedaagentuuri Media House juht Raido Raamat saatis agentuuriga seotud reklaamifirmade töötajaile e-kirja, kus mainis Kommest Auto makseraskusi, Media House ja Kommest Auto vahelist tasaarveldust ning seda, et tema pakkumisest huvitatud Peugeot'de ostjail tuleks raha maksta otse Media House'ile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. May 2008, 20:02
Otsi:

Ava täpsem otsing