Esimene tööpäev jäi ühtlasi viimaseks

Ketlin Beljaev 30. märts 2009, 00:00

Hiljuti võis Lääne-Tallinna Keskhaigla tunda rõõmu uuest juhatuse liikmest-finantsjuhist, kelleks sai suurte kogemustega Alar Kiilmaa. Tema CVd kaunistas 11aastane töö Sampo Panga Liisingu direktorina.

Kokku saabus keskhaigla finantsjuhi kohale viis sooviavaldust. Haigla nõukogu liige Merike Martinson ütles pärast finantsjuhi väljavalimist, et Kiilmaa kasuks otsustati tema hea töökogemuse tõttu.

Kiilmaa kommenteeris oma lühikeseks jäänud karjääri Lääne-Tallinna Keskhaiglas sellega, et polnud nii suureks väljakutseks valmis. "Ma lihtsalt tunnen, et see vastutus on praegu liiga suur ja see on uus süsteem minu jaoks. Ma ei tunne seda niivõrd hästi," lausus ta.

Hea küsimus, vastas Kiilmaa pärimisele, miks ta üldse haiglatööle kandideerida otsustas. "Minu kasuks langetati otsus, aga võib-olla tõesti ma ise polnud küps selle vankri ette asuma," lisas ta.

Kuigi Kiilmaa tööle sisuliselt ei asunudki, olid tal selle lühikese aja jooksul ainult positiivsed kogemused nende inimestega, kellega ta tööalaselt kokku puutuda sai.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:01
    Otsi:

    Ava täpsem otsing