Birjo Must • 30. detsember 2010 kell 7:30

Peedu Zeiger: Eesti poliitmaastik vajab rahu

Kuigi tulemas on valimised, siis sooviksin Eestimaale uueks aastaks poliitilist rahu, rääkis Meriton Hotelsi juhatuse esimees Peedu Zeiger.

"See rahu aitaks palju paremini kaasa meie edule siin riigis, kui niisugune üksteise üle trumpamine ja valimisvõitluses mitte just eetiliste võtete kasutamine," arvas ta.

Iseendale ja oma perele soovib Zeiger head tervist ja kõiki häid kordaminekuid uuel aastal. "Alati ju sooviks, et uuel aastal läheks paremini kui vanal aastal," põhjendas ta.

Lõppev aasta möödus tema sõnul hotelliäri jaoks väga raske töö tähe all. Selleks, et meie sektoris püsima jääda ja edu saavutada, töötasid kõik meie grupi töötajad heade tulemuste nimel, rääkis Zeiger. Ettevõttes nagu Eesti majanduseski esines väga suuri pingeid, et kaotusest välja tulla, lisas ta.

Eelmine aasta kujunes hotellisektoris väga raskeks – aasta alguses olid suured kasumi kaotused ja mõnes valdkonnas isegi kahjumid, mis tuli aasta jooksul tasa teha, rääkis Zeiger.

Turu olukorrast tingitud strukturaalseid muudatusi ja koondamisi Meriton Hotelsis läbi ei viidud. "Mõned üksikud ebarentaablid ettevõtmised tuli siiski mõneks ajaks peatada. Eks hiljem vaatame, mis edasi saab," kommenteeris ta.

Uueks aastaks tehakse Zeigeri kinnitusel plaanid alati kõrgemad kui eelmisel aastal. "Tuleb kõvasti tööd teha ja vaeva näha, sest ega kergelt ei tule midagi," rääkis Meriton Hotelsi juht.

Hetkel kuum