Fond saadab ettevõtjad aastaks USAsse praktikale

Indrek Kald 09. märts 2011, 18:38

Mullu tegevust alustanud fond Baltic-American Freedom Foundation teatas esimese programmis osalejate rühma valmisolekust asuda lähinädalail teele USAsse.

Esimesed kümme programmis osalejat kolmest Balti riigist esindavad finants-, majandus-, ettevõtlus- ja IT-valdkonda. Nad alustavad 12kuulist praktikat USA juhtivates ettevõtetes, teatas fond.

Eestit esindavad noor ettevõtja Mihkel Noormägi, keda huvitab sotsiaalmeedia, e-turundus ja innovatiivsus; sotsiaalvõrgustikele ja sotsiaalmeediale keskenduv Elise Sass ja Vanderbilti ülikoolis psühholoogiavaldkonnas uurimistööd tegev Denis Matrov.

Laura Reitel, kes saab kogemust ettevõtete algarengu toetussüsteemidest, töötades TechStars & TechStars Nework’is.

Mullu sügisel loodud fondi BAFF ülesanne on rikastada sidemeid USA ja kolme Balti riigi vahel läbi õppe- ja vahetusprogrammide, mis on suunatud majanduskasvule ning demokraatia arengule. USA-Baltikumi sidemete tugevdamine on asutuse peamine eesmärk.

BAFF pakub Eesti, Läti ja Leedu elanikele kolme programmi praktikantidele, tudengitele ja teadlastele. Järgmine tähtaeg stipendiumite taotlemiseks ja programmides osalemiseks on aprill.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    09. March 2011, 18:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing