Kreenholmi uus tulemine

Katariina Krjutškova, Alyona Stadnik 25. oktoober 2011, 07:10

Eelmisel aastal pankrotistunud Kreenholmi tekstiilitööstusele üritatakse uuesti eluvaimu sisse puhuda.

Pankrotistunud Kreenholmi varasid soovib osta valdusfirma New Krenholm Holding OÜ, mis loodab tehingu lõpule viia veel sel aastal. New Krenholm Holding omanikud on võrdselt Vadim Šabarov ja advokaat Minni-Triin Park. Suvel loodud ettevõtte asutaja oli Šabarovi kõrval ka Ivo Saluoks, kelle osalus liikus kohe advokaat Pargi nimele.

Saluoks ja Šabarov olid eelmisel aastal pankrotistunud telekomifirma Norby Telecom juhid. Selle ettevõtte suurosanikuks oli Guido Sammelselg, kellel praegu on kehtiv ärikeeld.

Omanikud esialgu kidakeelsed. New Krenholm Holdingu ühe omaniku ja juhatuse liikme Vadim Šabarovi sõnul soovib ettevõte osta pankrotis Kreenholmi Valduse ASi tootmisseadmeid. "Tehing on praegu pooleli ja leppisime kokku, et me seda väga pikalt ei kommenteeri. Räägiks siis, kui asi on tehtud ehk lepingud allkirjastatud ja ettevõte on käivitatud," ütles Šabarov.

Napisõnaline oli ka ettevõtte teine omanik Minni-Triin Park, kes advokaadibüroo Nordeus advokaadina tegeleb kinnisvaraarendajate ja investorite nõustamisega.

Pikemat lugu loe tänasest Äripäevast. Vajadusel osta päevapilet või telli leht.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    27. October 2011, 09:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing