Heategevuskontsert 'Kuula palun!' peab kümnendat sünnipäeva

ÄP 18. november 2011, 00:00

Kümnendat aastat järjest koondavad Eesti näitlejad jõud, et laulda heategevuskontserdil "Kuula palun!" intellektipuudega noorte toetuseks.

Selleaastasel Tallinnas toimuval heategevuskontserdil astuvad üles ligi 40 Eesti näitlejat, et esitada SA Maarja Küla juhataja Ly Mikheimi sõnul paremik lauludest, mis kümne aasta jooksul kõlanud on.

"Tegu on juubelikontserdiga, mis võtab kokku möödunud. Lugusid kõlab nii esimeselt kontserdilt, neilt, mis toimunud viie-kuue aasta eest, kui ka viimastelt," kommenteeris ta.

Noorte toetuseks esinevad tänavu näiteks Üllar Saaremäe, Hannes Kaljujärv, Katrin Pärn, Aleksandr Ivaškevitš, Ülle Lichtfeldt ja teater Tuuleveski, Märt Avandi, Peeter Volkonski, Sandra Uusberg, Marta Laan, Katja Nikolajeva, Raivo E. Tamm, Jüri Aarma, Andero Ermel, Diana Klas, Jaan Willem Sibul, Andres Raag, Riho Kütsar, Andres Mähar, Veiko Tubin, Bonzo, Alo Kurvits, Tiina Mälberg, Karin Tammaru, Liis Laigna, Margus Tammemägi ja paljud teised.

Näitlejaid saadab bänd, kuhu kuuluvad Toomas Lunge, Indrek Kalda, Margus Tammemägi, Tanel Aavakivi, Meelis Unt, Viktor Vassiljev ja Tiit Kevad.

Maarja küla on intellektipuudega noortele mõeldud küla Kiidjärve ja Taevaskoja vahel Põlvamaal. See on koduks noortele vanuses 18-30 eluaastat.

Kogu piletitest saadav tulu ja esinejate honorarid loovutatakse selgi korral küla toetuseks, et korraldada noortele paremini teraapilisi, hobi- ja huvialategevusi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:17
Otsi:

Ava täpsem otsing