1. oktoober 2012 kell 21:00

Lahkuv asejuht: Adamsoniga eriarvamused

Maanteeametist lahkuv peadirektori asetäitja ehitusvaldkonnas Märt Puust nentis, et tema lahkumisotsus sündis eriarvamuste tõttu ameti uue juhi Aivo Adamsoniga. “Jah, meil on eriarvamusi, mis mõjutasid ka mu lahkumisotsust. Oleme kokku leppinud, et erimeelsuste detaile me ei kommenteeri,” ütles Puust.

“Otsus sündis Aivo Adamsoniga vestlusel, mille algatajaks oli tema. Jõudsime arusaamisele, et meie koostöö pikemas perspektiivis pole võimalik ja muudatused tuleb teha nüüd, kui Adamsonil on käsil uue meeskonna moodustamine,” märkis ta. Puust lisas, et otsus ei sündinud kergelt, kuid samas ei ole selleks ka paremat aega kui praegused ümberkorraldused.

Puust jätkab maanteeametis novembri lõpuni, mis on vajalik pooleliolevate tööde lõpetamiseks ja üleandmiseks. “Praegu pole mul kindlaid plaane edasiseks,” ütles ta.

Juulis antud intervjuus ütles pangandussektorist maanteeametit juhtima tulnud Adamson, et iga juht paneb kokku oma meeskonna. “Mis puudutab nn punast kaarti, mida jalgpallis kasutatakse, siis ma ei tolereeri kahepalgelisust ega valetamist. Kuid iga juht paneb kokku oma meeskonna. Need valikud seisavad minul veel ees. See ei tähenda igaühele ju automaatselt punast kaarti,” rääkis Adamson.

Hetkel kuum