Ave Lepik • 4. juuli 2013 kell 9:52

Robbie Williamsi Tallinna kontserdi filmi loob 100liikmeline tiim

Robbie Williamsi Tallinna kontserdi salvestuse kallal teeb tööd ligi 100 oma ala tippspetsialisti nii Eestist kui välismaalt.

20. augustil Tallinna lauluväljakul toimuvast Robbie Williamsi showst valmib laulja sellesuvise turnee ainus ametlik kontsertfilm «Robbie Williams – Live in Tallinn». Projekti režissööri Peeter Rebase sõnul ei ole ühes kohas nii suurt produktsiooni nagu 20. augustil lauluväljakul Eesti ajaloos veel tehtud.

«Projekti on kaasatud valdav osa ala tipptegijad Eestist, kellel on suurürituste nagu Eurovisiooni, iluuisutamise EMi, Otepää MK-etapi või Euroopa Filmiakadeemia auhindade gala filmimise läbi selleks piisavalt kogemusi."

Lisaks Eesti tippoperaatoritele võtavada salvestust üles kaameramehed USAst, Inglismaalt, Soomest ja Rootsist. "Oluliseks partneriks on meil selle projekti raames ERR oma tehnika ja inimestega,» kommenteeris Rebane. 

Kontsertfilm «Robbie Williams – Live in Tallinn» valmib produktsioonfirmade The Factory ja Done And Dusted koostöös, selle režissöörideks on Russell Thomas ja Peeter Rebane. Rebase sõnul on Thomas valdkonna ülim tipp, keda on usaldanud näiteks U2, Bjork, Muse, Janet Jackson, Depeche Mode, Green Day, Justin Bieber, Kylie Minogue, Pink, Coldplay, George Michael jpt.

Briti edukaim sooloartist Robbie Williams esineb Tallinna lauluväljakul taasiseseisvuspäeval, 20. augustil. Tallinna show erikülalisena astub lavale Briti popartist Olly Murs.

Hetkel kuum