Indrek Kald • 7. august 2013 kell 8:53

Rebane sai linnalt veel60 000 eurot

 Tallinna linnavalitsus eraldas reservfondist 60 000 eurot, et toetada keskerakondlase Peeter Rebase korraldatavat Robbie Williamsi kontserti lauluväljakul.

Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu sõnul omab sadadesse maailma kinodesse jõudev otseülekanne laia rahvusvahelist kandepinda ja toob Tallinnale positiivset tuntust. "Kogu projekt on Tallinna jaoks märgilise tähtsusega ning aitab tutvustada Tallinna atraktiivse reisisihina muusikasõprade seas üle maailma," selgitas ta, miks otsustati toetada otseülekannet "Robbie Williams: Live in Tallinn".

Kontserdikülastajaile ja ülemaailmsele kinopublikule näidatakse otseülekande alguses Tallinna ja Eestit tutvustavat videoklippi kontserdile kogunenud rõõmsatest fännidest ja siinsetest atraktiivsetest paikadest, teatas linnavalitsus.

Kontsertfilmi režissööri Peeter Rebase sõnul taotleti linnalt toetust 20. augustil Tallinna lauluväljakul toimuva Robbie Williamsi kontserdi otseülekande jõudmiseks enam kui 700 kino ekraanile üle maailma.

"Tänu linna toele saab kogu see suur rahvusvaheline projekt tublisti mastaapi juurde," rääkis Rebane ja lisas, et kokku on kavas näidata otseülekannet 28 Euroopa riigi kinodes ning salvestatuna veel 16 riigi kinodes.

Tallinna linna reservfondist raha eraldamise ja kasutamise korra kohaselt võib linna reservfondist teha eraldisi ülelinnalise tähtsusega kuludeks, mida eelarve koostamise käigus ei olnud võimalik ette näha ja eelarvesse planeerida ning ühekordsete ülelinnalise tähtsusega ürituste toetamiseks.

Lisaks tänasele toetusele on varem Tallinna ettevõtlusamet eraldanud 30 000 eurot rahvusvahelisele turunduskampaaniale "Meet Me In Tallinn", mis toimub Robbie Williamsi osalusel 13 Euroopa riigis.

Robbie Williamsi kontserdi korraldaja Peeter Rebane kuulub Keskerakonda, millel on Tallinnas ainuvõim.

Hetkel kuum