Veskimägi: Laur oli sile ja pehme poiss

Kaisa Gabral 13. jaanuar 2014, 18:21

EASi nõukogu liikme Enn Veskimäe hinnangul oli EASi senine juht Taavi Laur tema arvates veidi sile ja vähese juhtmiskogemusega, samas nentis ta, et Lauri lahkumine tuli temalegi üllatusena.

 “Jah, ma kuulsin Taavi Lauri lahkumisest eile, nõukogu esimees saatis nõukogu liikmetele meili Lauri lahkumise palvest. Ma ei oska öelda, miks ta lahkub, seda tuleks tema käest küsida,“ märkis Veskimägi ja lisas siis: “ Võib-olla jõud ei käinud üle?“

 „Minul jäi mulje, et ta oli selline sile ja veidikene pehme poiss. Ta pole nii suurt organisatsiooni varem juhtinud, see panga filiaal, kus ta enne oli, seal oli väiksem struktuur. EASis on pea 300 inimest. Meie teame täna seda, et ta on lahkumisavalduse esitanud ja toonud välja isiklikud põhjused. Kuid mina ei tea, kas ta on kellelegi oma isiklikke põhjuseid öelnud. Isiklike põhjuste ampluaa võib olla väga lai. Võib-olla tehti parem pakkumine või ta nägi, et see töö pole kontimööda ja ei sobi,“ rääkis Veskimägi. Tema sõnul oli see kõigile ikkagi ka väike üllatus, eriti olukorras, kus Lauri ametiaeg jäi nii üürikeseks.

 Vähem kui aasta töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatuse liige Taavi Laur teatas, et lahkub ametist isiklikel põhjustel ametist.

Lauri kinnitusel on EASi tänavuse aasta esimese poole sihtmärk viia lõpule mullu alustatud töö Euroopa Liidu 2014–20 programmiperioodi eesmärkide kokkuleppimiseks. "Selle töö lõpule viimiseks olen valmis jätkama EASis uue juhatuse liikme määramiseni. Seejärel võtan isiklikel põhjustel aja maha," märkis ta pressiteates.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. January 2014, 15:26
Otsi:

Ava täpsem otsing