Samlik aumärgist: tunnustus tervele sektorile

Kaisa Gabral 05. veebruar 2014, 16:21

President Toomas Hendrik Ilvese käest teenetemärgi saav Estraveli tegevdirektor Anne Samlik arvab, et see on tunnustus tervele turimissektorile.

"Teenetemärgi saamine on suureks tunnustuseks nii Estravelile kui ka tervele turismisektorile, mitte ainult minule kui isikule. Teenetemärk antakse turismisektorile tehtud panuse eest, sest Estravel on oma 25 aasta jooksul turuliidri rolli hoidnud ja turismi edendanud," kommenteeris Samlik. 

Ta lisab, et tal ei olnud mingeid indikatsioone selle saamise kohta ja aumärk tuli absoluutse üllatusena.

"Arvan, et ettevõtjaid tunnustatakse küll piisavalt. Muidugi võiks erinevates sektorites erinevatele inimestele rohkem tunnustust jagada, aga kaubandustööstuskoda ja kaubanduse keskliit annavad välja konkurentsivõimelisema ettevõtte tiitleid, EAS annab tiitleid välja, nii et tunnustust ettevõtjatele jagub," märkis Samlik.

Estravel AS’i reisiteenuste tehniline müügikäive, mis kajastab ettevõtte poolt vahendatavate teenuste kogukäivet, millest ei ole maha arvatud
samade teenuste sisseostukulu, kasvas 2012. aastal 15,3%, tulemuseni 57,8 miljonit eurot. ettevõtte 2012. aasta kasum oli 991 173 eurot.

Anne Samlik on ka Eesti Turismifirmade liidu juhatuse liige.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    05. February 2014, 19:07
    Otsi:

    Ava täpsem otsing