Viimsisse tuleb suur kaubakeskus

Indrek Kald 13. mai 2014, 10:37

Viimsi südames plaanitakse avada järgmise aasta suvel 14 000ruutmeetrine kaubandus- ja meelelahutuskeskus.

"Meil on ambitsioon olla palju enamat kui klassikaline kaubanduskeskus," ütles Tallinna Kaubamaja Kinnisvara juht Peeter Kütt. "Tahame pakkuda Viimsi kogukonnale terviklahendust erinevatest teenustest, alates laia valikuga toidupoest ja lõpetades juuksuriga," sõnas ta.

"Loodame, et meiega võtavad ühendust nii ettevõtjad kui entusiastlikud Viimsi kogukonna esindajad, kellega koos saame rajada kohalikele elanikele vajaliku multifunktsionaalse keskuse," lisas Kütt pressiteates.

Selveri hüpermarket hõlmab kaubanduskeskusest 3500 ruutmeetrit ning selles saab tööd vähemalt 70 inimest.

"Pirita Selveri igapäevastest klientidest elavad väga paljud Viimsis ja selle lähiümbruses," ütles Selveri keti juht Kristi Lomp. "Tahame olla seal, kus on meie kliendid ja oleme seetõttu uue poe valmimise ootel," märkis ta.

Teise korruse meelelahutuskeskusesse on planeeritud ajaveetmisvõimalused nii lastele kui täiskasvanuile, lisaks restoranid ja kohvikud. Üüripindade läbirääkimised on käimas.

Samuti hakkab teisel korrusel enam kui 2000ruutmeetrisel pinnal paiknema MyFitnessi järjekorras üheteistkümnes spordiklubi. Klubis leiavad koha jõusaal, rühmatreeningute saalid ja spinningustuudio.

My Fitnessi juhatuse liikme Erkki Torni sõnul on otsitud võimalusi Viimsis spordiklubi avamiseks juba pikka aega. "Meie soov on avada uus ja atraktiivne klubi Viimsis, nüüd on see võimalus avanemas," sõnas ta.

Viimsi Keskuse projekteerib arhitektuuribüroo Siim & Põllumaa. Ehitustöödega alustatakse tänavu. Kaubanduskeskus rajatakse Randvere tee ja Rohuneeme tee ristumiskohta, Tallinna Kaubamaja Kinnisvarale kuuluvale 2,3hektarilisele kinnistule.

Selveri jaeketis on 43 kauplust. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    20. May 2014, 13:24
    Otsi:

    Ava täpsem otsing