Suri näitleja Robin Williams

Fredy-Edwin Esse, California 12. august 2014, 03:45

Oscari-võitjast näitleja ja koomik Robin Williams leiti USA lääneranniku aja järgi esmaspäeva hommikul enda Põhja-California kodust surnuna. Mitmekordne Oscari nominent sooritas tõenäoliselt enesetapu.

Marini maakonna koroner kahtlustab surma põhjusena lämbumist, kuid surma täpsemad asjaolud on veel uurimise all, vahendab uudisteagentuur Reuters.

"Täna hommikul ma kaotasin enda abikaasa ja parima sõbra ning maailma kaotas ühe armastatuima artisti ja toreda inimese. Olen täielikult murest murtud," ütles Williamsi abikaasa Susan Schneider avalikustatud pressiteates.

1997. aastal filmiga "Hea Will Hunting" meeskõrvalosa Oscari võitnud Williams oli väidetavalt kannatamas tugevat depressiooni. Näitleja astus eelmisel kuul Minnesotas asuvasse võõrutusravikeskusse.

Williamsi esindajate sõnul polnud koomik sattunud alkoholi ega narkootikumide pahupoolele, vaid "peenhäälestas ja fokuseeris" enda karsklust pärast oodatust tihedamat töögraafikut.

Marini maakonna šerifi sõnul said nad väljakutse kohaliku aja järgi umbes keskpäeval, kuuldes et Williams on San Franciscost põhjas asuvas kodus teadvuseta ning ei hinga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. August 2014, 08:31
Otsi:

Ava täpsem otsing