Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
TOP: Eesti parimad mööblitootjad
Võrreldes mullust mööblitootjate TOPi tänavusega on näha palju liikumisi ning ükski tegija pole suutnud kohta hoida.
Esikohale tõusis 8. kohalt Bed Factory Sweden. Teisel kohal on 40. kohalt tõusnud EVO Design. Mulluse TOPi võitja Delux OÜ on tänavu langenud 16. kohale, mullu 2. kohal olnud Fennobed 8. kohale.
Ainult 26% töötajatest nõustub, et nende praegune töökeskkond aitab neil teha parimat tööd. See šokeeriv number Gensler 2025 uuringust peegeldab kõige fundamentaalsemat muutust töömaailmas: kontor ei ole enam koht, kuhu peab tulema, vaid sihtkoht, kuhu tahetakse tulla.