Kaubandus.ee  • 17 aprill 2015

Mõistlikuks ärikinnisvara arenduseks on Pärnus veel ruumi

Port Arturi tegevjuht Keit Nestor  Foto: Erakogu

Pärnus lisandus mullu ligi 7000 ruutmeetrit uut kaubanduspinda ning Port Arturi keskuse tegevjuhi Keit Nestori sõnul on Pärnus veel arendusi plaanis. Kui palju linn välja kannab ja mis sealt edasi juhtuma hakkab ning kuidas keskustevahelised jõujooned välja kujunevad, selgub aastate pärast.

Mitu Eesti suuremat linna sai viimase aasta jooksul täiendust ärikinnisvaras ja kaubanduskeskuste konkurents on ägedalt tihenenud. Pärnu oma võrdlemisi soliidse kaubanduspinna mahuga ei ole erand. Üksnes ühe aastaga lisandunud 7000 ruutmeetrile on suvepealinnas plaanijärgseid arendusi kavas veelgi, peamiselt kesklinna regioonis, kuid väiksemas ulatuses. Järgmised paar aastat annavad selgust, millise ilme Pärnu kesklinn saab ning mis mahus ja kujul projektid realiseeruvad. Kavandatavad arendused annavad kauaoodatud arengu, veelgi tugevama sisu, põnevama ilme ja suurema valiku kesklinna.

Loe Äripäeva teemaveebist kaubandus.ee pikemalt, mida Port Arturi tegevjuht Keit Nestor soovitab kaubanduskeskustel teha, mis mõjutab Pärnu kaubandust ning milline on e-kaubanduse mõju.  

Hetkel kuum