Põhja-Tallinna vanem lasti ametist lahti

17. veebruar 2016, 11:05
Põhja-Tallinna linnaosa vanem Karin Tammemägi valimiste eel maksumaksja raha eest korraldatud kampaania plakatil.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160217/NEWS/160219719/AR/0/AR-160219719.jpg

Tallinna linnavalitsus vabastas Põhja-Tallinna vanema Karin Tammemägi teenistusest.

Tammemägi vabastamise aluseks on abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aasa põhjendatud ettepanek.

Vastavalt linnavalitsuse otsusele täidab Karin Tammemägi teenistusest vabastamise päevale järgnevast päevast kuni uue linnaosa vanema ametisse nimetamiseni linnaosa vanema ülesandeid linnaosa haldussekretär Anne Nurk.

Erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ettekirjutuse järgi pidi viimastel kohalikel valimistel Keskerakonna nimekirjas kandideerinud ja linna raha eest valimisreklaami teinud Karin Tammemägi linnale raha tagastama, nagu ka tema asetäitja Priit Kutser, toonane linnapea Edgar Savisaar, abilinnapea Arvo Sarapuu ja Tallinna ettevõtlusametis töötav Jaanus Mutli.

Karin Tammemägi teatas kell 11 alanud pressikonverentsil, et tema ametist vabastamise põhjus on halvad suhted linnaosavanema asetäitja Priit Kutseriga, kirjutas Delfi.

"Minu ja Priit Kutseri väärtushinnangud on väga erinevad. Kui selles majas on olnud negatiivset aurat, siis see liigub koos minu asetäitjaga," ütles Tammemägi, kelle sõnul kõik teised inimesed, kes majas töötavad, on väga toredad.

Linnavalitsuse pressinõuniku Ain Saarna sõnul ei olnud otsus seotud Põhja-Tallinna rahakasutusega seotud küsimustega. "Seda ei olnud põhjusena eraldi välja toodud."

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    17. February 2016, 11:05
    Otsi:

    Ava täpsem otsing