Äripäev • 23 veebruar 2016

Täna õhtul ja homme on Vabaduse väljak liiklusele suletud

Paraadi tõttu on Vabaduse väljak täna ja homme liiklusele suletud.  Foto: Postimees/Scanpix

Eesti Vabariigi 98. aastapäeva tähistamiseks korraldatava kaitsejõudude paraadi peaproovi ja paraadi enda tõttu suletakse liikluseks Tallinnas Vabaduse väljak ja Kaarli puiestee, teatas Raepress

Täna on ajavahemikus 20.30-24.00 liikluseks suletud Vabaduse väljak ja Kaarli puiestee (v.a ühistransport). Sel ajal on ka ühistranspordiliinide liikluses Kaarli puiesteel ja Vabaduse väljakul 10-15minutilisi häireid.

Homme on Kaarli puiestee ja Vabaduse väljak üldliikluseks suletud kella 08.00st kuni paraadi lõpuni. Orienteeruvalt kella 13.30ni suletakse Kaarli puiestee ja Vabaduse väljak. Pärnu mnt ja Mere pst liikluse sulgemine toimub operatiivselt paraadi liikumise ajaks.

Parkimispiirangud kehtestatakse nimetatud aegadel paraadi liikumise trassil, Kaarli kiriku kõrval, Komandandi teel ning Mere pst mõlemal sõidutee poolel.

Kella 9.30st kuni paraadi lõpuni (orienteeruvalt kella 13.30ni) suletakse liiklus ka ühistranspordile ja korraldatakse ümber ühistranspordiliinide liiklus alljärgnevalt:

1. suunatakse liinide nr 1 ja 3 trollibussid Kaarli puiestee ja Toompea tänava ristmikuni, tehes ajutise lõpp-peatuse Kaarli puiesteel kesklinnasuunalises Tõnismäe trollipeatuses.

2. suunatakse liinide nr 21, 21B, 41 ja 41B autobussid Balti jaama suunal ümbersõidule Kaarli puiestee, Toompea tänava ja Kaarli puiestee, tehes ajutise peatuse Kaarli puiesteel kesklinnasuunalises Tõnismäe trollipeatuses.

3. suunatakse liini nr 21 ja 21B autobussid Kakumäe suunal ümbersõidule Pärnu maantee, Suur-Ameerika tänav ja Endla tänav, tehes täiendavad peatused Pärnu maanteel Vabaduse väljaku ja Kosmose peatuses.

4. suunatakse liini nr 41 ja 41B autobussid Kakumäe suunal ümbersõidule Toompuiestee, Tehnika tänav ja Paldiski maantee.

5. suunatakse liinide nr 16, 17, 17A, 23, 24, 24A ja 42 autobussid mõlemal suunal ümbersõidule Endla tänav, Suur-Ameerika tänav, Pärnu maantee ja Estonia puiestee, tehes täiendavad peatused kesklinna suunal Endla tänaval enne Suur-Ameerika tänava ristumikku ajutises peatuses ja Pärnu maanteel mõlemal suunal Kosmose autobussipeatustes.

6. suunatakse liini nr 40 autobussid ümbersõidule kesklinna suunal Paldiski maantee, Toompuiestee, Rannamäe tee, Suur-Rannavärava tänav, Ahtri tänav, Hobujaama tänav ning linnast väljuval suunal Hobujaama tänav, A. Laikmaa tänav, Autobussiterminal, Narva maantee, Mere puiestee, Põhja puiestee, Suurtüki tänav, Rannamäe tee, Toompuiestee, Tehnika tänav ja Paldiski maantee, tehes täiendavad peatused kesklinnast väljuval suunal Mere puiesteel Mere puiestee peatuses ja mõlemal suunal Balti jaama peatustes ning lõpp-peatuse Hobujaama tänaval autobusside seisuplatsi sissesõidu teel.

7. 24. veebruaril 2016 kella 12.15st kuni paraadi lõpuni (orienteeruvalt kella 13.30ni) esineb trammiliinide nr 3 ja 4 liikluses häireid.

 

Hetkel kuum