Alyona Stadnik • 28. november 2016 kell 14:00

Viljandimaa parim: üksi edukaks ei saa

Combimill Sakala OÜ juhatuse liige Aimar Kreevald  Foto: Raul Mee

Viljandimaa edetabeli võitja, puidutööstuse Combimill Sakala OÜ juhatuse liikme Aimar Kreevaldi sõnul tuleb tööstusvaldkonnas edukaks saamise nimel tegutseda mitmekesi.

"Oleme põnevas sektoris, puidutööstuses. Põnevaid otsuseid langetavad ettevõtted meist nii ühel kui ka teisel pool," rääkis Kreevald. 

Tema sõnul investeerib puidutööstus tublisti. "Peame asju sama hästi tegema kui praegu teeme ja natukene pealegi. Meil on ettevõttes kolmeetapiline investeering, mille saame ühel hetkel valmis."

Puidutööstuses jätkub tema sõnul põnevust ka ka järgmistel aastatel. "Tööstusega on nii, et seda tuleb teha mitmekesi. Ainult üksinda tehes ei saa edukaks," on ta veendunud. "Mina leian, et Combimill Sakalal on edukas kollektiiv, kes aitab firmal edukas olla. Inimesed, kes ümber on, tulevad iga hommik tööle ja tahavad seda asja teha koos juhtkonnaga, see teeb meid edukaks."

Reedel andis Äripäev üle rändkarika Eesti edukaimale ettevõttele (vaata värsket edetabelit siit) ja tunnustas silma­paistva töö eest maakondade parimaid. 

Combill Sakala on edetabelis 25.kohal. 

Hetkel kuum