Märt Belkin • 4. september 2017
Jaga lugu:

Neste Eesti võttis uue juhi firma seest

Neste Eesti uus peadirektor Dennis Antamo.  Foto: Neste Eesti

Kütusefirma Neste Eesti uue peadirektorina asus kuu alguses tööle Dennis Antamo, kes enne seda tegutses seitse aastat Neste Soome üksuses müügi valdkonnas.

Uut peadirektorit oli vaja seetõttu, et firmat seitse aastat tüürinud Ivar Kohvi tööleping lõppes maikuus poolte kokkuleppel. Kohv töötas enne juhiks saamist kontsernis ning ka uus peadirektor Antamo on pärit firma seest.

Nimelt juhtis ta viimased seitse aastat müügidirektorina Neste kontserni kliendihanke osakonna turunduse ja teenuste divisjonis Soomes, teatas Neste. Ühtlasi oli ta neli viimast aastat Neste suurklientide kontaktisik Baltikumis. Enne kütusefirma heaks tööle asumist oli ta kuus aastat Soomes pangandussektoris.

Nüüd saab Antamost peadirektor ning ühtlasi juhatuse liige. Pressiteate vahendusel märkis ta, et lisaks Eesti äri arendamisele on tema ülesanne ka tugevdada koostööd teiste Neste üksustega Baltikumis, Soomes ja Loode-Venemaal.

Seni juhatuse liikme ja peadirektori kohusetäitjana ametis olnud Tõnu Mõttus jätkab ettevõttes prokuristi ehk osavolitusega esindaja ning arendusjuhina. Neste Eesti teiseks juhatuse liikmeks saab peadirektor Ülle Tamme.

 

Jaga lugu:
Hetkel kuum