Mait Kraun • 8. november 2017
Jaga lugu:

Kontoritehnika müüja katsetas saematerjaliäri

Kontoritehinka transport. Pilt on illustratiivne.  Foto: Andras Kralla

Kontoritehnikat müüv Tricolor ITS kasvatas käivet viiendiku võrra, kasum kasvas aga üle 60 protsendi, sest Eesti majanduskeskkond on ettevõtte jaoks soodne.

Äripäeva infopanka jõudnud ettevõtte majandusaasta aruandest selgub, et kontorimasinate ja -seadmete hulgimüügiga tegeleva Tricolor ITS OÜ müügitulu kasvas mullu 18 protsenti, 5,68 miljoni euroni. Ärikasum suurenes 62 protsenti, 247 702 euroni (võrreldes eelneva aastaga).

Mullu töötas ettevõttes keskmiselt 6 inimest, keda oli ühe võrra rohkem kui aasta varem. Käive töötaja kohta langes 2 protsenti, 947 264 euroni. Keskmine brutotasu vähenes protsendi võrra, 1017 euroni kuus.

Unknown body type: x-im/content-part infopank

Tricolor ITS tegeles 2016. aastal kontoritehnika ja paljundusmasinate ning nendega seonduvate kaupade ostu-müügiga. Ettevõte proovis tegeleda ka saematerjali hulgimüügiga, ja sellega seotud käive ulatus veidi üle 21 000 euro.

„Eesti üldine makromajanduslik olukord on Tricolor ITS OÜ jaoks soodne,“ kirjutas ettevõte. Lähitulevikus erilisi muutusi plaanis ei ole.

Ettevõtte omanikud on Heinrich Ormann ja Anatoli Sizov (kummalgi 50 protsenti). Eelmisel ja üle-eelmisel aastal firmast dividende ei võetud.

Põhjalikumalt saab tutvuda firma majandustulemustega Äripäeva infopangas

Jaga lugu:
Hetkel kuum