14. märts 2018 kell 15:00

Hommikuprogrammis: kuidas välisturge vallutada

Balti riikide lipud  Foto: Wikimedia

Neljapäevane Äripäeva raadio hommikuprogramm on e-kaubanduse ja turunduse päralt. Stuudios on Hando Sinisalu ja Ken Rohelaan.

Kell 8 tuleb stuudiosse e-kaupleja, turundaja ning e-kaubanduse liidu juhatuse liikme Boost Yourself OÜ juhataja Teet Torim. Juttu tuleb sellest, kuidas väikeettevõte saab välisturge vallutada ja mida riik selle heaks saab ära teha. 

Kell 9 on külas Baltika Grupi turundusdirektor Mari-Liis Küppar, kes räägib eelmise aasta Eesti parimatest turundustegudest ja Baltika äri liikumisest e-kanalitesse.

Pärast 9.30 selguvad otse-eetris Suhtekorralduse Auhinna võitjad. 

Raadiopäev jätkub järgnevate saadetega.

11.00-12.00 "Poliitikute töölaud". Saates räägime sel nädalal palju kirgi kütnud teemal, milleks on metsanduse väljakutsed ning huvigruppide kaasamine uue kümnendi arengukava väljatöötamisse. Samuti arutleme Tartusse planeeritud tselluloositehase tuleviku ning sellega seotud huvide konfliktide üle. Teemat aitavad lahata keskkonnaminister Siim Kiisler ning Vabaerakonna juht ja metsanduses toimuvat tugevalt kritiseerinud Artur Talvik. Saatejuht on Indrek Mäe

13.00-14.00 "Terviseuudised". Saade on inimese papilloomviirusest ehk HPVst, mis põhjustab nii naistel kui ka meestel palju paha. Naiste puhul saab näiteks esile tuua kondüloomid ja emakakaelavähi. Tänavu alustas Eesti riik ka neidude vaktsineerimist selle viiruse vastu. Stuudios on 4 külalist: infektsioonhaiguste arst, kooliõde, kes tegeleb vaktsineerimistega, onkogünekoloog ja naine, kes ravib teist aastat emakakaelavähki ja selle siirdeid. Saadet juhib Kadi Heinsalu.

15.00-16.00 "Viimane mudel". Miks tasub ettevõtetel infotehnoloogilisi lahendusi hankida aina rohkem majast väljast? Kui oluliseks on muutunud „pilves“ olemine? Samuti tuleb saates juttu küberturvalisuse rollist ja kuidas end selle vastu kaitsta. Külas on Harju Elektri IT-juht Kaarel Allikmäe ja Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna. Saadet juhib Ken Rohelaan.

Hetkel kuum