Äripäev • 15. detsember 2019 kell 14:00

Raadiohommikus investori pilk selja taha ja Dividendi TOPi põnevad pärlid

Jaak Roosaaare aitab esmaspäevases hommikuprogrammis investori aastat kokku võtta.  Foto: Andras Kralla

Esmaspäevane Äripäeva raadio hommikuprogramm vaatab tagasi lõppevale aastale investeerimismaailmas. Seda nii indeksite kui ka üksikaktsiate poole pealt ning jutuks tulevad ka muudatused pensionisüsteemis.

Külla tuleb investeerimismaailma raskekahurvägi ehk kokkuvõtteid teeme Jaak Roosaare, Märten Kressi ja Tõnu Pekiga.

Ühtlasi ilmub esmaspäeval värske Dividendi TOP – vaatame üle suurimad omanikutulu maksjad ning põletavamad arengud edetabelis. Seda koos TOPi autori Aivar Hundimäega.

Hommikuprogrammi veavad Rivo Sarapik ja Indrek Mäe.

Saatepäev jätkub järgmiste saadetega:

11.00–12.00 "Kuum tool"

Idufirmade aasta võtavad kokku ettevõtja ja investor Sten Tamkivi ning riskikapitalifirma United Angels partner Riivo Anton.

Saadet juhib Kristel Härma.

12.0013.00 "Juhtimislabor"

Saates on külas endine tippjuht ja praegune koolitaja Andres Liinat, kes aitab lahti mõtestada stressi, meeskonnatööd ja muud juhtimisega kaasas käivat.

Temaga vestleb Pille-Riin Vallner.

13.0014.00 "Tööstusuudised eetris"

Saade pakub kuulamiseks kahte ettekannet 16. oktoobril toimunud ostujuhtimise aastakonverentsilt. Esimeses ettekandes räägib Salvesti ostu- ja logistikajuht Kristo Raud tarnijate hindamisest Salvesti näitel. Teises ettekandes selgitab Ensto Enseki ostuosakonna juht Kaido Pae, kuidas on ettevõttel õnnestunud ostutööd automatiseerida.

15.0016.00 "Lavajutud"

Seekordse saate ettekanded on salvestatud taristuehituse konverentsil. Pakume kuulata kahte esinejat teemablokist "Mida toob tulevik teedeehituses?". Esimesena kõneleb RB Rail Eesti ja Soome esinduse juht Aivar Jaeski. Ta annab ülevaate Rail Balticu praegusest seisust kolmes Balti riigis.

Teisena saab sõna Rail Baltic Estonia tehniline juht Anvar Salomets. Juttu tuleb Rail Balticu Eesti poole tegemistest ja Eestisse planeeritud taristutööde mahust.

Kuulake Äripäeva raadiot Tallinnas ja Harjumaal 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz, Haapsalus 96,0 MHz, Saaremaal 101,7 MHz ja Ida-Virumaal 94,6 MHz.

Rohkem infot saatekava kohta ja kuulamislingi leiate siit.

Hetkel kuum