Samaaegselt plaanidega piirata Eestis õppivate välisüliõpilaste töötamist on valitsuse heakskiidu saanud tööviisade plaan, mis lubaks Eestisse tööle niinimetatud diginomaadid.

- Helme möönab, et digivõidujooksus tuleb ajaga kaasas käia ja seepärast on need tööviisad vajalikud.
- Foto: Liis Treimann
"Kiitsime heaks diginomaadi viisade kava, Eesti on üks esimesi riike maailmas, kus saavad viisaga tööd teha inimesed, kelle töö ei sõltu sellest, kus nad parasjagu asuvad," ütles peaminister Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
5% aastaintress ja kord kvartalis intressimakse: võlakirju saab märkida kuni 30. maini
Eesti riigile kuuluv energiaettevõte Eesti Energia pakub Eesti jaeinvestoritele võimalust panustada Eesti energiajulgeoleku kindlustamisse ja teenida samal ajal stabiilset tulu. Kolmeaastase tähtajaga ja 5% aastase intressimääraga võlakirjade emissiooniga kaasatakse vahendeid energiasüsteemi arendamiseks. Strateegiliselt olulise ettevõttena loob Eesti Energia väärtust nii oma klientidele, Eesti riigile kui ka investoritele.