Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viljandi tehnoloogiafirma sai USAs kolm uut partnerit
Viljandi tehnoloogiaettevõte Cleveron sõlmis lepingud veel kolme USA suurfirmaga, kes hakkavad Clevereni tooteid edasi müüma ja paigaldama.
Cleveroni uued edasimüüjad Lozier+CASI, Luxer One ja Telaid on USA jaeturul tuntud tegijad, kelle klientide hulka kuuluvad sealsed suurimad poeketid, teatas ettevõte pressiteates.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.