Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ettevõtete ost-müük võttis aasta lõpus tuurid üles
Koroonast tingitud ettevõtetega tehtud tehingute põuda, mida paljud ennustasid, selle aasta teises pooles ei tulnud ja pigem iseloomustab seda aega üle ootuste stabiilne tehinguaktiivsus, märgib advokaadibüroo Ellex Raidla tehinguradar.
Ehkki ehitussektorit kirjeldatakse sageli kui majanduse vereringet, mille kaudu liiguvad nii investeeringud, tööjõud kui ka areng, siis välismõju survestab kõike üha enam. Viimased aastad on toonud küll teatud stabiilsuse, ent maailmas valitsevad pinged ja ja logistikariskid – näiteks pidevalt muutuv olukord Hormuusi väinas – mõjutavad ka Eesti ehitusturgu. Kuidas ja kui palju aga päriselt?