Bigbanki ühe omaniku Parvel Pruunsilla ning Urmas Kooritsa Saareline Invest OÜ plaanib Rakvere Põhjakeskuse kõrvale suurt kaubandus-, lao- ja büroopindadega sisustuskeskust, milles ankurrentnikuks saab nende enda Mööbliait OÜ.

- Rakvere linna piirile rajatakse suur sisusustuskeskus.
- Foto: Eskiis
Mööbliaida sõsarfirma Saareline Invest ostis hiljuti Rakvere linna piiril Põhjakeskuse lähistele kinnistu, millele on algatatud detailplaneeringu muutmine. Varem lubatud 2000ruutmeetrine ehitusalund pind tahetakse kasvatada kahekordseks. Plaanitavasse kahekorruselisesse äri- ja kaubandushoonesse peaks tulema kokku kuni 8000 ruutmeetrit brutopinda.
Rakvere vallavanema Maido Nõlvaku teadmisel tuleb hoonesse Mööbliaida kauplus, tema sõnul on neil vallas pooleli hulk teisigi projekte (nendest lähemalt intervjuus artikli lõpus).
Mööbliait OÜ juhataja Urmas Koorits ütles, et kuna Põhjakeskus on Lääne-Virumaa kaubanduse Meka, siis pidasid nad selle ajas väga eduka keskuse lähedust oma investeeringu planeerimisel vägagi oluliseks.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kodulehe tegemine on paljudele tundunud keerulise ja ajamahuka projektina. Veel hiljuti käis see nii, et palgata tuli veebidisainer, kes rääkis justkui arusaamatus haldjakeeles, esitas seejärel uhke arve, kuid lõpptulemus polnud ikkagi päris see, mis vaja. Õnneks on need ajad tänaseks lõplikult möödas ning oma veebilehe saab luua igaüks ise disainerit, arendajat või tehnilist tuge omamata.