Venemaa väed ei jäta Ukraina pommitamist. Fotol on rünnak Kiievile.
Foto: ABACA/Scanpix
Oleštšuk tänas Telegrami postituses Ukraina sõdureid "imelise töö eest", täpsustamata rünnaku aega või muid üksikasju. Väidetav hävitustöö järgnes Ukraina hiljutistele raketirünnakutele Krimmi idaosas asuvale Feodosia sadamale, kus hävitati suur dessantlaev.
Kõige olulisem alanud aastal saab olema põhiseadusliku liberaalse demokraatia mõistmine ja kaitsmine, kirjutab riigikogu liige Jürgen Ligi (Reformierakond) vastuses Äripäeva arvamusliidrite küsitlusele.
Ettevõtja Urmas Sõõrumaa sõnul kujunes 2023. aasta mitte ainult kriisi, vaid ka võimaluste aastaks. Ta juhtis tähelepanu asjaolule, et kinnisvaraturul on müügis palju atraktiivseid, kuid seni kättesaamatuid objekte ning teenindussektori väikeettevõtted on hakanud üritama end suurtele maha müüa.
Mitme kinnisvaraprojektiga Eestis seotud Artem Khachatryan müüs aasta lõpul oma osaluse Venemaa suurimas odavpoeketis Fix Price ning teenis sellega üle miljardi dollari.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.