Tööstusettevõtted tootsid tänavu veebruaris püsivhindades 5,7% vähem toodangut kui aasta varem samas kuus, tööstustoodang kasvas mäetööstuses 19,3% ja energeetikas 2,6%, töötlevas tööstuses aga kahanes 7%, teatas statistikaamet.
Kuigi tööstustoodang tegi jaanuaris korraliku languse, siis elektroonikatööstur Veiko Vaheri hinnangul toimub stabiliseerimine ning tööstus on mõõdukalt tõusu poole teel.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.