Rivo Sarapik • 16. mai 2017 kell 14:51

"Mulle meeldib, kui koht kätte näidatakse"

Andres Allikmäe on Harju Elektrit juhtinud aastakümneid. Mis teda endiselt motiveerib, selgub saatest.  Foto: Andres Haabu

Mulle meeldib, kui mulle koht kätte näidatakse, räägib konkursi Parim Juht 2017 finalist ja pikaaegne Harju Elektri juht Andres Allikmäe. Miks see nii on, sellest saab teada tänasest saatest.

Lisaks Andres Allikmäele kandideerivad tiitlile Parim Juht 2017 Eften Capitali juht Viljar Arakas ning ABB pikaaegne juht Bo Henriksson. Kes neist selle tiitli pälvib, selgub 18. mail Pärnu Juhtimiskonverentsil (vaata kava ja esinejaid siit). Kõikide finalistidega ilmub aga Äripäev Eetris saade selle nädala jooksul.

Andres Allikmäega tuleb aga veel juttu sellest, mis teda endiselt motiveerib, kelle alluvuses ta tahaks töötada, mida toovad noored ettevõtetesse ning mida on kogenuil ja pikka aega tüürinud inimestel täna ettevõtlusse panustada ning paljust muust.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum