Mait Kraun • 9. november 2017 kell 18:02

Mis on Mark Cubani suurimad investeeringud?

Mark Cuban  Foto: epa

Miljardärist investor Mark Cuban ütles, et tema suurimad investeeringud on e-kaubandushiid Amazon ja teleteenuseid pakkuv Netflix, vahendab CNBC.

„Põhjus on lihtne – nende kasvutempo,“ ütles Cuban The New York Timesi DealBook konverentsil. „Nad on minu portfellis olnud juba pikka aega. Ma ei vaheta neid välja. Ma ei tee tihti suuri muudatusi.“

Amazon, mis on lisaks e-kaubandusele muutnud ka mitmeid teisi sektoreid, on tänavu kallinenud rohkem kui 48 protsenti, selgub FactSeti andmetest. Netflixi aktsia on tõusnud rohkem kui 50 protsenti ja eelmisel kuul teatas ettevõte, et nad on kvartaliga juurde saanud 5,3 miljonit uut tellijat.

Cuban on ka varem Amazoni vastu sümpaatiat näidanud. Selle aasta alguses antud intervjuus ütles miljardär, et tema arvates on Amazon „maailma parim ettevõte“.

Cubanilt küsiti ka tema teiste investeeringute kohta. „Mul on veel raha, võlakirju ja teisi väärtpabereid, mis on mul seal kogu aeg olnud. Oman ka osalusi erafirmades, sest ma püüan uusi ettevõtjaid toetada.“

„Ma olen õnnega koos mees,“ ütles Cuban. „Ma pean lihtsalt tagama, et ma kogu seda asja kihva ei keera.“

Hetkel kuum