Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Telia ei näe kompromissil Soraineniga mõtet
Telia Company kõneisik ning juhatuse liige Henriette Wendt vastab investor Toomase pärast esmaspäevast kohtuistungit tekkinud murele ning välistab kompromissi Soraineniga.
Telia Company juhatus on seisukohal, et kompromissil Soraineni advokaatidega ei ole mõtet.
Foto: Andres Haabu
Telia hinnangul on juhtum keerukas ning Sorainenil pole volitusi kõikide aktsionäride esindamiseks. Järgnevad Wendti vastused investor Toomase küsimustele muutmata kujul.
Autode tellimine Euroopast on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud. Põhjuseid on mitmeid: ostukäitumine on liikunud alates Covid-19 pandeemiast veebi, autot ei pea kohapeal otsimas käima, suurem mudelite ja varustusevalik ning nõudlus-pakkumus suhtest tulenevalt parem hinnatase. Ka Eesti maksukeskkond (CO₂-põhine automaks) suunab ostuotsuseid teadlikumaks – pelgalt ostuhinnast enam ei piisa, vaid vaadata tuleb kogukulu (TCO).