Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Novaturas sai Leedu riigilt 10 miljonit laenu
Leedu riik annab reisifirmale Novaturas 10 miljonit eurot laenu, mis peaks aitama ettevõttel teha strateegilisi muudatusi ning tagama finantsilise stabiilsuse, selgub börsiteatest.
“Me usume, et pärast kriisi hakkavad inimesed uuesti reisima ning Novaturas toimib ka tulevikus edukalt edasi,” teatas Leedu Ettevõtete Riigiabi Fond täna. “Laen aitab tagada Novaturase rahalise likviidsuse ning jätta töökohad alles. Seda ka juhul, kui viirusega seotud arengud ei kujune ettevõtte jaoks heaks.”
Riias asuva äri- ja bürookvartali Preses Nama Kvartāls arendaja käivitab programmi üheksanda võlakirjade emissiooni. 9% intressiga võlakirjade pakkumine toimub 18.–29. maini 2026. aastal ning võlakirjad on tagatud esimese järgu hüpoteegiga Preses Nama Kvartāls varadele. Ettevõte soovib emissiooniga kaasata kuni 5 miljonit eurot.