investor Toomas • 6. oktoober 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Börsihai võitmise kiirkursus alustajatele

Investor Toomas kutsub üles endaga aktsiamängus mõõtu võtma.  Foto: Anti Veermaa

Eesti kõigi aegade pikim ja suurima auhinnafondiga aktsiamäng „Börsihai vs. investor Toomas“ on alanud tormiliselt ning praeguseks on mängule registreerunud ligi 600 osalejat.

Vaid ühe nädalaga on kümned mängijad edukalt turu keskmist tootlust edestanud ning seni edukaim mängija on oma virtuaalportfelli väärtust vaid nädala ajaga kasvatanud enam kui 50 000 euro võrra. Jah, tunda on kogenud kätt.

Kõik on veel aga alles ees! Eriti just börsidel esimesi samme tegeval investeerimishuvilisel tekib õigustatud küsimus: Kuidas leida hea kasvupotentsiaaliga aktsiaideid? Milliseid tasuta tööriistu kasutada, et oma edu tõenäosust hüppeliselt kasvatada? Milliseid uudiseid tuleb jälgida? Kuidas mängu paremik oma portfelli väärtust nõnda kiiresti kasvatanud on?

Just neile küsimustele vastamiseks lõime „Börsihai võitmise kiirkursuse alustajatele“. Kiirkursuse eesmärk on muuta koolituse läbinute jaoks kauplemis- ja investeerimisotsuste tegemine lihtsamaks ning vähem aeganõudvaks, kasutades erinevaid tööriistu nii investeerimisideede leidmisel kui ka investeeringute analüüsil.

Kiirkursusel osalemise eeldus on „Börsihai vs. investor Toomas“ aktsiamängus osalemine. Lisainfo siin.

Äripäeva ja LHV koostöös korraldatav aktsiamäng võimaldab mängijatel investeerida USA börsidel virtuaalselt. Mäng kestab ajavahemikul 2. oktoober 2017 kuni 23. märts 2018 (kaasa arvatud). Mängija eesmärk on investeerides saavutada oma portfelli maksimaalne väärtus.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt