Aastapäevad tagasi istus toonane kliimaminister Kristen Michal Äripäeva raadiostuudios ja rõhutas taaskord raskustesse sattunud riikliku lennufirma hädade taustal kvaliteetsete ühenduste tähtsust.
Pärast Läti majandusministri üleskutset vahetada Läti lennufirma Air Balticu juhtkond mitme tuhande lennu tühistamise järel välja, ütles ettevõtte tegevjuht Martin Gauss, et poliitikute otsused kahjustavad tihti lennufirmat.
Lepiks nüüd nii kokku, et me ei tee enam kolmandat katset hakata rahvuslindu või -putukat või, jumal teab, lendoravat riiklike lennukite peale maalima, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Läti majandus- ja transpordiminister nõuavad, et Air Baltic põhjendaks suure hulga lennuliinide tühistamise otsust, lennunduse ekspertide hinnangul tahab riiklik lennufirma vähendada kahjumlike lendude arvu enne aktsiate avalikku pakkumist.
Uue saatesarja „Password” avasaates sukeldume emotsionaalse turunduse maailma ning analüüsime, miks emotsioonid mängivad reklaamis ja meedias tihti ratsionaalsest lähenemisest suuremat rolli.