Kui oluline on mentaalne tugevus juhtimises? Nõuanded stressiga toimetulekuks

  "Äripäeva juhtimiskooli" saates avame ukse põnevatele teemadele, mis puudutavad juhtimist ja vaimset tugevust. Meie saatekülaline, kogenud koolitaja ja coach Raimo Ülavere, jagab väärtuslikke teadmisi pinge maandamisest ja vaimse tervise hoidmisest nii äris kui ka isiklikus elus.

  Saate käigus käsitleme olulist teemat - mentaalset tugevust juhtimises. Uurime, kuidas mentaalne tugevus mõjutab juhtide otsustusvõimet ja nende võimet hoida meeskond motiveerituna ning produktiivsena. Räägime sellest, kuidas juhid saavad oma meeskonda toetada ning tagada tervisliku tasakaalu töö- ja eraelu vahel.

  Üks oluline küsimus, millele saates vastust otsime, on: "Kuidas on piisavalt hea parem kui perfektne?" See on teema, mis puudutab paljusid juhte ja spetsialiste, kes tihti seavad enda suhtes liiga suuri ootusi.

  Saadet juhib Äripäeva koolituste juht Marianne Lõhmus. "Äripäeva juhtimiskooli" saade on mõeldud kõigile, kes soovivad paremini mõista mentaalse tugevuse olulisust ja saada praktilisi nõuandeid stressiga toimetulekuks nii tööl kui ka igapäevaelus. Olge valmis avastama uusi teadmisi ja saama inspiratsiooni, et olla edukam ja tasakaalukam juht!

  Pildil on Marianne Lõhmus ja Raimo Ülavere.

  Pildi autoriks on Meelika Riiberg.

  • Äripäeva juhtimiskool
  • 15.11.2023
  KIIRUS:
  Kui oluline on mentaalne tugevus juhtimises? Nõuanded stressiga toimetulekuks
 • Hetkel kuum