• Jaga lugu:

  Siiri Sisaski rääkimata lugu: kartsin, et lagunen püstijalu

  Äripäeva raadiosaates "Edukad naised" rääkis muusik ja laulja Siiri Sisask esimest korda avalikult võitlusest valediagnoosiga, mis oli ravimatu Sjörgeni sündroom. "Oleks see diagnoos olnud õige, ei istuks ma praegu siin," märkis ta.
   
  "Ma esimest korda ütlen seda avalikkuseses välja, aga selline hull asi võib tabada inimest, nagu Sjörgeni sündroom. Sa ei saa seda kuidagi ennetada ega ravida, see on vaid progresseeruv nähtus," jutustas ta.

  "Sa laguned püstijala peal," võttis ta selle kokku. Sisaski sõnul oli see väga karm periood tema elus ja allkäik kestis pikalt, ent sellest tulenevalt tegi ta oma elus läbi suurpuhastuse ja muutus sirgjooneliseks.
   
  Saates "Edukad naised" räägib Siiri Sisask, milliste mõtetega ta aastaid tagasi EKRE nimekirjas valimistele läks ja kuidas siis sai takistuseks hoopis samasooliste abielu teema, misjärel vallandus suur skandaal ning muusikule saadeti päevas hulgi ähvardavaid sõnumeid. Sisask jagab avameelselt, mida sel korral, ent ka eelnevatel puhkudel poliitikat tehes on õppinud.
   
  Lisaks räägib ta ka oma näitlejakarjäärist, kuid ka ettevõtlusest ehk kuidas ta on vabakutselise muusikuna koroona-ajal ots-otsaga kokku tulnud ja leidnud seejuures teisigi raha teenimise viise.
   

  • Edukad naised
  • 08.10.2021
  • KIIRUS:
  Siiri Sisaski rääkimata lugu: kartsin, et lagunen püstijalu
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum