Tiina Saar-Veelmaa • 19. september 2019 kell 7:51

Miks sündis film "Ükssarvik"?

Ingelinvestor Rain Rannu on kaasa löönud ka filmitegijana.  Foto: Andres Haabu

Neljapäevases hommikuprogrammis arutame just linastunud filmi "Ükssarvik" taustal idufirma Fortumo asutaja, investeerimisfondi Superangel partneri ja filmitegija Rain Rannuga Eesti start-up-maailma kultuuri ning telgitaguste üle.

Kas kõik filmis nähtud, sealhulgas ka hullumeelsed seigad, on päriselt juhtunud? Mida oleks neil, kes start-up-maailma siseneda soovivad, filmist õppida?

Kuula intervjuud siit:

Samuti kõnelesime avatud koostöötamiskeskuste kasvavast ärist. Peagi avatavast Maakri Worklandist rääkisid Worklandi turundus- ja kommunikatsioonijuht Marju Sokman ning arendusjuht Igor Beloborodov.

Kuula intervjuud siit:

Saame üha muret tekitavamat statistikat eestlaste rasvumise ja ärevushäirete kohta. Töine elu sunnib enamiku kas laua taha istuma või vähemalt sundasendisse.

Kas saame midagi enda heaks teha ka töölaua tagant lahkumata ja kuidas füüsilised liigutused meeleolu rahustavad, rääkis Pilatese treener Lee Merila.

Kuula intervjuud siit:

Kõnelesime ka Tartu äriinnovatsioonist ja tulevasest konverentsist Tartu Ärinõuandla konsultandi Karl Viioliga. Ka sellest, et novembri alguses on võimalik Tartus Smart Manufacturing Meetupil kuulata strateegia ja juhtimise teemal maailma tasemel esinejaid.

Kuula intervjuud siit:

Hetkel kuum