Kuidas tööstusettevõtte innovatsiooniteekond täpseks saada?
Seekordses "Tööstusuudised eetris" saates lahkame kevadel alguse saanud projekti "Innovatsioonitrepp", mille eesmärk on aidata ettevõtetel paika saada täpsem innovatsiooniteekond.
Saates on külas projekti töömeeskonna liige ja Columbus Eesti digiekspert Indrek Sabul, kes selgitab, millega on innovatsioonitrepi näol tegemist ja millist kasu võiksid tööstusettevõtted sellest saada. Sabul ütleb saates, et kui digitaliseerimisega tegelevad ettevõtted praegu aktiivselt, siis nüüd võiks fookusesse võtta innovatsioonikultuuri arendamise laiemalt. Saadet juhib Harro Puusild.
Saadet toetavad Radius Machining ja Hansavest.
Kuula saadet siit:
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuidas tööstusettevõtte innovatsiooniteekond täpseks saada?
Tehisaru vastab sinu küsimustele Äripäevas ja kõigis teemaveebides ilmunud artiklite põhjal. Vastuse koostamisel ei võta tehisaru arvesse viimase päeva jooksul ilmunud artikleid.
Huvitavad küsimused
Äripäeva tehisaru otsib vastuseid artiklitest, mis on ilmunud Äripäevas, selle 14 teemaveebis ning Imelises Teaduses, Imelises Ajaloos ja Kalastajas viimase viie aasta jooksul. Vastuseid koostab tehisarusüsteem, mitte inimene. Tehisaru võib teha vigu, seepärast soovitame alati tutvuda originaaltekstidega, millele on vastuse juures viidatud. Äripäeva toimetus ei kontrolli tehisaru antavaid vastuseid, kuid võib neid vaadata hiljem, et teenust arendada. Ootame kasutajate tagasisidet aadressil aripaev@aripaev.ee.