Vihmane ilm paneb inimesed reisimõtteid mõlgutama, rääkisid reisibüroode esindajad saates "Turismitund".
Foto: Panthermedia/Scanpix
Tema sõnul oli maikuu ilus ja soe ning tollal oli reisikorraldajatel tunne, et kogu suvi tuleb selline, mistõttu läks broneeringute arv langusesse ning isegi lende jäi seetõttu vähemaks. Siiski järgnes vihmasem periood, mistõttu päringute arv ligi kolmekordistus, rääkis Lõokene.
Turismisektoris toimub taastumine, aga koroonaeelse ajaga on siiski viis korda vähem tööd, rääkis Äripäeva raadios Traveller Toursi juht Marii Männiste.
Viru Folgi korraldaja Peep Veedla ütles, et festivalikorralduses on ta hinnatõusu mõju enim tajunud rahastuse ehk sponsorite languses. Veedla tõdes „Turismitunni“ saates, et nii vähe toetajaid pole Viru Folgil veel varem olnudki.
Kui mõelda haridusele kui strateegiale, mitte pelgalt süsteemile, avaneb uks uutmoodi vaatele: kas kool on pelgalt teadmiste ja testide edastamise koht või keskkond, kus kasvatatakse iseseisvaid ja vastutustundlikke inimesi? Audentes on valinud selgelt viimase tee.