Rotid himustavad tööampse ja sead vaba reedet ehk tööturu trendid looma-aastate põhjal
Mida toob tööturule draakoniaasta ja millised on eri looma-aastatel sündinud töötajate ootused? Mida ihkavad rotid, mida kitsed ja millest unistavad draakonid?
Tiigritele meeldib riske võtta ja tööturg praegu selliseid riske ka pakub, rääkis Gaselli Kongressil Ave Laas.
Foto: Raul Mee
Targa töö ühingu juhatuse liige Ave Laas võtab ette looma-aastad ja analüüsib, milline tööturu trend neid inimesi draakoniaastal kõige rohkem mõjutab ning milline on nende nägemus kaasaegsest töökohast ja -tingimustest.
Kas oled kunagi soovinud, et su garderoob oleks sama paindlik kui sinu päevaplaan? Et saaksid minna hommikul ärikohtumisele, lõunaks metsa jalutama ja õhtul restorani – ilma kordagi riideid vahetamata? Just sellist valikut pakub Haven Kakumäe sadamas asuv Nautical Store.