22. oktoober 1996 kell 22:00

Uus printeriperekond

IBMi uusim panus printimislahenduste tootevalikus on võrguvalmidusega väikeprinterite perekond -- kolm monokroomset ja üks värviline mudel, mis on suunitletud nii kasutajate kui võrguadministraatorite vajadusi silmas pidades.

Monokroomsetest printeritest on võimalus valida kolme erineva trükikiirusega -- 12, 17 ja 24 lehekülge minutis väljastava printeri vahel -- IBM Network Printer 12, IBM Network Printer 17 ja IBM Network Printer 24. Värvitrükki vajavale kontorile sobib kvaliteetne suure jõudlusega laserprinter IBM Network Color Printer.

Kogu perekonda iseloomustavad avatus ja mitmekülgsus väga konkurentsivõimeliste hindade juures. IBM Network Printer 12 ja IBM Network Printer 17 suudavad trükkida kogu lehekülje pinnale ilma valge ääreta. Kõik printerid omavad 600x600 dpi lahutusvõimet ja monokroomsetel täiendab seda TrueResi teravuse parandustehnoloogia.

Printerid on kavandatud kõikide võrgukeskkondade nõudeid arvestades. Ühenduse ja paberikäsitluse võimalused, trüki- ja keskkonnaomadused on projekteeritud nii võrgu kasutajaid kui administraatoreid arvestades. Monokroomsed printerid toetavad kõiki tuntumaid arvutiplatvorme suurarvutitest kuni Macintoshini. Printerid on võimelised interpreteerima PostScript, PCL5e ja AFP/PDS juhtkeeles koos automaatse äratundmisega. Serveritarkvara osas on ühtesobivus tagatud Novell, OS/2 Warp Server, MS LAN Manager, Apple Ether Talk/Token Talk, Unix (TCP/IP) ja Windows NT operatsioonisüsteemidega. Tipptasemel paberikäsitlusvõimaluste hulka kuuluvad valikuliselt paigaldatav duplekstrükk, turvaline postkast NP17-le konfidentsiaalsete dokumentide trükkimiseks ja NP24-le mõeldud 2000 lehe sorteerija väljatrükkide sorteerimiseks. Lisaks duplekstrükile kasutavad printerid firma DP-Tek toonerisööstutehnoloogiat TonerMiser. Printerid on väga vaiksed.

Hetkel kuum