Benefoni NMT ei jää alla GSMile

26. veebruar 1998, 00:00

Ooteaeg: NiMH-akuga 120 h
Kõneaeg: NiMH-akuga 4 h
Standardlaadimisaeg: NiMH-akuga 1 h
Kaal: NiMH-akuga 240 g
Mõõtmed: 56x145x23 mm
Numbrimälu: 99 mälukohta, neist 9 kiirvalimiseks
Helinatoone: 8
Orienteeruv hind: ca 8500
Allikas: Benefon OY

Benefon on oma uuele NMT-mobiiltelefonile nime pannud tähe järgi -- Spica.

Uus telefon toetab NMT 450 võrgu teenuseid, ka helistaja identifitseerimist. Sissehelistamise korral näitab see helistaja telefoninumbrit ja nime. Spical on kuuerealine ekraan, mistõttu on märkide loetavus hea ja kujutised selged.

Vaatamata oma väikestele mõõtmetele on Benefon Spicat võimalik muuta kiiresti niisama võimsaks kui paigaldatud autotelefonid. Lisaseadmena kasutatav 15vatine autovõimendi suurendab telefoni levi kümneid kilomeetreid. Soovi korral võib ooteaega pikendada kümne ööpäevani, kasutades võimsamat toitepatareid, millel on ka vaikne vibratsiooniga kõnesignaal.

Uudsete omadustena on Benefon Spical automaatotsingu funktsioon, mis otsib üles avatud võrgu; mitmed kella funktsioonid, nt äratus, hõlpsasti sisse- ja väljalülitatav taimer ning ajaregistreerija, mis näitab sissetulevate ja väljaminevate kõnede aegu ja numbreid, samuti vastamata kõnesid. Teadete indikaator tagab uute häälega teadete näitamise ekraanil.

Kasutajamenüüsid saab kohandad oma vajaduste järgi, näiteks võib valida mitmete keelte vahel, ka slaavi tähestikuga keeled.

Benefon Spica on saadaval kuues värvitoonis, seda on võimalik täiendada laia lisaseadmete sortimendiga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. November 2011, 18:13
    Otsi:

    Ava täpsem otsing