7. september 1998 kell 22:00

Tulika piirab laienemist

Mati Saar ütles, et viimasel aastal Eesti majanduses toimunud sündmused on muutnud Tulika Takso arengukava. Firma püüab praegu tugevdada oma kaubamärki ja otsida koostööpartnereid, kellelt tellida taksoteenust teistes linnades.

Tulika Takso peab Tartus läbirääkimisi ühe kohaliku taksofirmaga, Jõhvis ja Pärnus plaanib taksofirma koos turvafirmadega operaatorkeskuste ühendamist.

Pärnus jääb sügisel ja talvel sõitma kaks kolmandikku Tulika taksodest, mis ei tähenda Saare sõnul, et ettevõte lõpetab oma tegevuse seal pikemas perspektiivis.

Saar kinnitas, et Tulika Takso toob Tartust ära oma uued sõiduautod ja jätkab seal taksoteenuse pakkumist vanemate Opel Vectratega, mis võimaldab hinda madalamal hoida. «Tartu osakond on tootnud meile kahe aastaga kahjumit 700 000 krooni,» tunnistas Saar.

Tulika Takso ostab lähinädalatel Saare sõnul juurde 30 uut autot. Järgmisel aastal on plaanis soetada veel 30--50 taksoteenuseks sobivat sõidukit, lisas ta.

Tulika Takso käesoleva aasta esimese kuue kuu käive oli 11 miljonit krooni ja kasum miljon krooni. Teiseks poolaastaks prognoosib ettevõte nii käibe kui kasumi 10--15protsendilist suurenemist.

Hetkel kuum